Search found 17 matches

by spajder
Thu Jan 24, 2019 6:23 pm
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: Blizny u najmłodszych
Replies: 0
Views: 488

Blizny u najmłodszych

Wiecie może, w jaki sposób można sprawić, by blizny u dzieci nie były aż tak widoczne? Interesują mnie przede wszystkim takie środki jak żele lub plastry. Podobno produkty z https://sutricon.pl/ doskonale się sprawdzają. No i zastanawia mnie jeszcze taka kwestia jak jakiś środek na przyspieszenie go...
by spajder
Tue Dec 11, 2018 5:44 am
Forum: new tech
Topic: Używany dysk twardy
Replies: 0
Views: 567

Używany dysk twardy

Potrzebuję zakupić pilnie kilka dysków twardych, które potrzebne mi są do jednego projektu. Ze względu na finanse, będą to dyski używane. Podobno dyski poleasingowe z https://shoplet.pl/ doskonale się sprawdzają. Może ktoś z Was to potwierdzić?
by spajder
Tue Dec 11, 2018 5:41 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: Koncentracja
Replies: 0
Views: 522

Koncentracja

Idzie zima, a w związku z tym dłuższe noce i krótsze dnie. To zawsze mnie rozbija, nie mogę się skupić. Koleżanka podesłała mi świetny artykuł o lekach, które pomagają wspierać koncentrację https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki-na-pamiec-koncentracje-292.html . I okazuje się, że doskonale się one ...
by spajder
Tue Jul 24, 2018 7:37 am
Forum: turystyka
Topic: Wakacje!
Replies: 2
Views: 1244

Re: Wakacje!

@koralowa, zapytam z ciekawości: na jaki środek transportu się zdecydowaliście? Lecieliście samolotem, czy może jednak jechaliście autem? Zawsze zastanawiam się, czy opłaca się kupować bilety lotnicze i później wypożyczać auto? Ja wiem, że wypożyczalnia samochodów znajduje się przy każdym lotnisku, ...
by spajder
Sun Jun 03, 2018 1:56 pm
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: Medycyna estetyczna
Replies: 1
Views: 810

Re: Medycyna estetyczna

Może patrz na to, gdzie się jakie materiały wykorzystuje? Ja na przykład zwracam uwagę na nici liftingujące. Zawsze jak się lub kogoś znajomego umawiam na zabieg to dopytuję się, jakie materiały będą użyte i sprawdzam na stronie cosmed, czy to dobre materiały czy też trochę słabe.
by spajder
Mon May 07, 2018 9:19 pm
Forum: finanse
Topic: Kantor online
Replies: 0
Views: 754

Kantor online

Pewnie temat nie raz był przerabiany - kantory online. Mnie jednak interesuje coś bardziej rozbudowanego. Z tego co mi wiadomo to https://www.igoriacard.com oferuje również karty walutowe, a jeżeli chodzi o kantor online to dosyć przystępne kursy.
by spajder
Sun May 06, 2018 11:43 am
Forum: turystyka
Topic: Ubezpieczenie
Replies: 0
Views: 706

Ubezpieczenie

Czy ktoś z Was może mi potwierdzić informację, którą znalazłem na stronie http://www.travelneo.pl/czy-ubezpieczen ... cz-polski/ jakoby ubezpieczenie turystyczne było wszędzie obowiązkowe oprócz Polski? Czy to naprawdę prawda?
by spajder
Thu Apr 05, 2018 12:03 pm
Forum: offtop
Topic: Indywiudalne ubezpieczenie
Replies: 1
Views: 734

Re: Indywiudalne ubezpieczenie

Polecimy :) Bez dwóch zdań! Tylko zanim się zdecydujesz sprawdź koszty ubezpieczeń. http://citymag.pl/jak-obliczyc-ubezpieczenie/ - tu przeczytasz, jak to zrobić.
by spajder
Mon Jan 29, 2018 11:06 am
Forum: finanse
Topic: kupno spółek z historią?
Replies: 0
Views: 1311

kupno spółek z historią?

Pytanie nietypowe -czy kupując gotowe spółki z historią robię dobrze? Jest to dobry sposób na to, by uwiarygodnić firmę? W końcu firma z jakimś stażem jest bardziej wiarygodna niż świeża.
by spajder
Mon Jan 29, 2018 11:02 am
Forum: logistyka
Topic: Krzesła konferencyjne na wynajem?
Replies: 0
Views: 1768

Krzesła konferencyjne na wynajem?

Czy kojarzycie, czy jakaś firma ma na wynajem krzesła konferencyjne? Ich zakup na dwie czy lub trzy imprezy w roku raczej mija się z celem, a rozsądniejszym rozwiązaniem jest najem. Jaką więc firmę możecie polecić?