Search found 12 matches

by koralowa
Tue Aug 21, 2018 9:06 am
Forum: finanse
Topic: czas na kredyt
Replies: 4
Views: 3232

Re: czas na kredyt

Powiedzcie mi, czym się różni kredyt od pożyczki ratalnej? Znalazłam fajną ofertę takiej pożyczki na stronie https://kokos.pl/pozyczka-ratalna i chciałabym pogadać z mężem na jej temat. Ale zanim to zrobię, chciałabym poznać właśnie te różnice. Możecie coś powiedzieć na ten temat?
by koralowa
Wed Jul 18, 2018 9:20 am
Forum: offtop
Topic: Problemy życiowe
Replies: 0
Views: 879

Problemy życiowe

Za dużo ostatnio mi się zwaliło na głowę... Śmierć dwóch osób w bliskim otoczeniu, zmiany w pracy, które dobrze na mnie nie wpłynęły, problemy z dorastającym synem i wyjazd mojego męża za granicę do pracy sprawiły, że jest mi bardzo ciężko. Czasami najchętniej nie wstawałbym z łóżka.. Zaczynam poważ...
by koralowa
Wed Jun 27, 2018 11:38 am
Forum: offtop
Topic: Pożyczki dla zadłużonych
Replies: 4
Views: 3744

Re: Pożyczki dla zadłużonych

Hej! Mówicie tutaj o pożyczkach dla zadłużonych, a wiece coś na temat pożyczek dla osób bezrobotnych? Jedyne informacje, jakie udało mi się znaleźć to te na stronie https://kokos.pl/blog/szanse/czy-moge-w ... bezrobotny. Poza tym cisza. Gdzie mogę szukać jeszcze informacji?
by koralowa
Wed Jun 20, 2018 8:04 pm
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: Botox
Replies: 0
Views: 888

Botox

Moja koleżanka chce się trochę odmłodzić. Wyborem jest toksyna botulinowa botox Gdańsk . Było kilka razy to pewnie wałkowane na forum, jednakże botox się bardzo dobrze sprawdza. Kilkoro znajomych to przerabiało i efekty są bardzo dobrze widoczne. No i rzecz najważniejsza -takie zabiegi są dosyć bezp...
by koralowa
Tue Apr 03, 2018 4:21 am
Forum: offtop
Topic: Indywiudalne ubezpieczenie
Replies: 1
Views: 734

Indywiudalne ubezpieczenie

Czy ktoś z Was ma wykupione indywidualne, spersonalizowane ubezpieczenie? Po lekturze tego wpisu https://www.przegladprawny.pl/w-jakich- ... na-zycie/# zaczęłam się zastanawiać nad taką opcją. Polecicie czy odradzicie?
by koralowa
Sun Mar 04, 2018 5:24 am
Forum: dom i rodzina
Topic: Inwestycja w rodzinę
Replies: 1
Views: 1086

Re: Inwestycja w rodzinę

Podpiszę się obiema rękoma pod tym, co napisałeś i pod tym, co można przeczytać w linku, które przesłałeś. Absolutnie nie jest to zbędny wydatek. Warto tylko wybrać naprawdę wartościowe ubezpieczenie. A jak takie rozpoznać? https://www.ebrodnica.pl/finanse-i-ubezpieczenia/9376-czym-charakteryzuje-si...
by koralowa
Mon Jan 29, 2018 11:51 am
Forum: ogólne biznesowe
Topic: obrabiarki
Replies: 0
Views: 1539

obrabiarki

Czy opłaca się kupować używane [urll=https://www.obrabiarki-metalex.pl/]obrabiarki[/url]? Czy nie lepszym rozwiązaniem jest leasing? Czy samemu trzeba ogarnąć leasing przed dogadaniem się z producentem czy też może producent ma jakieś możliwości leasingowania maszyn?
by koralowa
Mon Jan 29, 2018 11:37 am
Forum: dom i rodzina
Topic: przeprowadzki tanio
Replies: 0
Views: 1234

przeprowadzki tanio

Pytanie - kto tanio robi przeprowadzki Warszawa? Szukam firmy, która działa bardzo sprawnie i radzi sobie nawet mimo sporej presji czasu i ogromnej ilości rzeczy do przewiezienia. Kto więc może podjąć wyzwanie?
by koralowa
Sat Jan 06, 2018 9:10 pm
Forum: turystyka
Topic: Wakacje!
Replies: 2
Views: 1244

Wakacje!

Już za kilka tygodni jedziemy z mężem na wyśnione wakacje! Jak mam być szczera to jest nasz pierwszy wspólny wyjazd zagranicę. Zaczynam się trochę stresować, dlatego chcę się jak najlepiej przygotować. Znacie jakieś poradniki, podobne do tego: http://www.firmainfo.pl/sposob-przygotowac-sie-wyjazdem-...
by koralowa
Thu Jan 04, 2018 10:26 am
Forum: ogólne biznesowe
Topic: Porady prawne
Replies: 0
Views: 1062

Porady prawne

Jak często macie jakieś zagwozdki prawnicze i szukacie odpowiedzi w internecie, to polecam Wam stronę http://www.systemprawa.pl. Wiele aspektów, wskazówek i artykułów prawniczych w jednym miejscu.