Search found 34 matches

by gonzo
Fri Feb 15, 2019 9:36 pm
Forum: new tech
Topic: Plastry przeciwbliznowe
Replies: 0
Views: 468

Plastry przeciwbliznowe

Dział nowe technologie, bo to niedawno się pojawiło na rynku. Chodzi o plastry przeciwbliznowe. Natrafiłem na nie tutaj https://sutricon.pl/ i zastanawiam się, jaki jest mechanizm działania tych plastrów. Ktoś z Was jest w stanie podzielić się swoją opinią?
by gonzo
Tue Sep 25, 2018 10:04 am
Forum: motoryzacja
Topic: Tuleja tłumika
Replies: 0
Views: 596

Tuleja tłumika

Temat motocyklowy: pęknięcie tulei tłumika. Po szlifie i spotkaniu z drzewem doszło m.in. do pęknięcia tulei tłumika. Mam już zamówioną taką oryginalną:
Image.
Pytanie jest takie - w jaki sposób najlepiej ściągnąć, jeżeli jest wgnieciona i zakleszczona na kolektorze?
by gonzo
Mon Jul 30, 2018 10:55 am
Forum: finanse
Topic: Pożyczka
Replies: 0
Views: 647

Pożyczka

Zdarzyło Wam się zaciągnąć pożyczkę, bądź chwilówkę? W sumie too nawet nie wiem, jaka jest między nimi różnica. Taki ze mnie znawca, a właśnie stoję przed decyzją, bo potrzebuję na już 5 tysięcy złotych. Znalazłem ciekawą ofertę na stronie https://kokos.pl/ , ale nie wiem, czy to strona godna zaufan...
by gonzo
Sun May 27, 2018 9:04 am
Forum: finanse
Topic: Budowanie opinii kredytowej
Replies: 0
Views: 782

Budowanie opinii kredytowej

Jest tutaj może ktoś z branży bankowej? Chodzi o to, że ostatnio czytałem taki artykuł https://kokos.pl/blog/szanse/jak-budowa ... -kredytowa. Przedstawiono w nim kilka sposobów na polepszenie swojej historii kredytowej. Czy ktoś może potwierdzić, że takie działania są skuteczne?
by gonzo
Sun May 27, 2018 9:02 am
Forum: marketing
Topic: Sklepy internetowe
Replies: 1
Views: 1601

Re: Sklepy internetowe

Wiesz - nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Nie wiemy, co to za sklep ma być, jaką chcesz mieć funkcjonalność i w jakiej branży działasz. Warto jednak mieć świadomość, jakie są koszta utrzymania sklepu. Koszta te to nie tylko domena i hosting, lecz także obsługa płatności internetowych. O jakich kwotach...
by gonzo
Thu May 24, 2018 9:16 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: zamiennik mleka krowiego
Replies: 2
Views: 1975

Re: zamiennik mleka krowiego

Dobrze, że zadajesz to pytanie. Z chęcią sam poczytam, jak można takie mleko zamienić, bo moje dziecko niestety nie może pić mleka krowiego. Zrobiliśmy badania z krwi (więcej na http://alergiczne.info/ ) i wyszło, że niestety jest uczulony właśnie na mleko. Nie będzie to dla nas proste, bo w sumie p...
by gonzo
Wed May 23, 2018 6:03 pm
Forum: dom i rodzina
Topic: Pościel dla dzieci
Replies: 1
Views: 1307

Re: Pościel dla dzieci

Nigdy nie zagłębiałem się w temat pościeli. Kupował, kiedy były dostępne w marektach i miały dobry skład. Więcej czasu zajęła mi poduszka jednorożec, a raczej jej szukanie. Obiecałem swojej córce, więc obietnicy musiałem dotrzymać. Łatwo nie było, ale się udało!
by gonzo
Wed May 09, 2018 9:53 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: Hemisekcja
Replies: 0
Views: 729

Hemisekcja

Czy wiecie, czym jest hemisekcja? Jak zapytałem mojego znajomego, to powiedział wejdź na stronę internetową, to się dowiesz. Owszem, dowiem się, ale nadal nie rozumiem. Może mi ktoś to wytłumaczyć :łopatologicznie"?
by gonzo
Mon May 07, 2018 6:49 am
Forum: offtop
Topic: Poprawienie akustyki
Replies: 0
Views: 845

Poprawienie akustyki

Hej! Jakie ustroje akustyczne polecacie do niedużej salki, w której organizowane są próby zespołów młodzieżowych? Chodzi o poprawę akustyki, która niestety nie jest najlepsza. Macie jakie sprawdzone sklepy albo producentów godnych polecenia?! Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi!
by gonzo
Wed Apr 04, 2018 10:14 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: odżywka do włosów
Replies: 2
Views: 1447

Re: odżywka do włosów

Wiele dziewczyn ma ten sam problem, co Ty. Mam nadzieję, że doszłaś już do ładu ze swoimi włosami. A żeby ustrzec się przed powtórką z rozrywki to przeczytaj wpis: http://szukamdiety.pl/2018/03/13/czym-najlepiej-suszyc-wlosy/ . Urządzenia do stylizacji naprawdę maja wpływ na to, w jakim stanie są na...