Search found 31 matches

by gonzo
Tue Jun 19, 2018 7:23 am
Forum: dom i rodzina
Topic: Inwestycja w rodzinę
Replies: 1
Views: 24

Inwestycja w rodzinę

Na stronie http://www.decapitated.pl/dlaczego-wart ... -na-zycie/ przeczytałem, że ubezpieczeni na życie to inwestycja w rodzinę i jej przyszłość. Czy zgodzicie się z takim stwierdzeniem? A może według Was to zbędny wydatek?
by gonzo
Fri Jun 15, 2018 7:20 am
Forum: turystyka
Topic: Wakacje!
Replies: 1
Views: 37

Re: Wakacje!

Skoro prosisz, to proszę bardzo: http://www.cevap.pl/w-jaki-sposob-przyg ... a-granice/. Mam nadzieję, że Ci się przyda!
by gonzo
Mon Jun 11, 2018 10:39 am
Forum: finanse
Topic: Składka zdrowotna
Replies: 2
Views: 77

Składka zdrowotna

Chciałbym rozpocząć pracę na umowie zlecenie.. Nie ze względu na marzenia, ale dostałem ciekawą ofertę pracy, jednak jedyną opcją jest właśnie umowa zlecenie. Orientujecie się może, jak wysokie są stawki ubezpieczenia zdrowotnego, gdybym chciał je samodzielnie opłacać?
by gonzo
Wed Jun 06, 2018 10:14 am
Forum: finanse
Topic: Fundusze - tak czy nie?
Replies: 2
Views: 64

Fundusze - tak czy nie?

Chciałbym zainwestować swoje oszczędności w coś, co pomimo jakieś niewielkiego ryzyka, ma szansę przynieść mi jakieś oszczędności. Zacząłem się zastanawiać nad funduszami. Jednak po przeczytaniu krótkiego rysu historycznego - http://dobrefakty.pl/historia-dzialania-funduszow-inwestycyjnych-w-polsce/...
by gonzo
Sun May 27, 2018 9:04 am
Forum: finanse
Topic: Budowanie opinii kredytowej
Replies: 0
Views: 56

Budowanie opinii kredytowej

Jest tutaj może ktoś z branży bankowej? Chodzi o to, że ostatnio czytałem taki artykuł https://kokos.pl/blog/szanse/jak-budowa ... -kredytowa. Przedstawiono w nim kilka sposobów na polepszenie swojej historii kredytowej. Czy ktoś może potwierdzić, że takie działania są skuteczne?
by gonzo
Sun May 27, 2018 9:02 am
Forum: marketing
Topic: Sklepy internetowe
Replies: 1
Views: 406

Re: Sklepy internetowe

Wiesz - nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Nie wiemy, co to za sklep ma być, jaką chcesz mieć funkcjonalność i w jakiej branży działasz. Warto jednak mieć świadomość, jakie są koszta utrzymania sklepu. Koszta te to nie tylko domena i hosting, lecz także obsługa płatności internetowych. O jakich kwotach...
by gonzo
Thu May 24, 2018 9:16 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: zamiennik mleka krowiego
Replies: 2
Views: 775

Re: zamiennik mleka krowiego

Dobrze, że zadajesz to pytanie. Z chęcią sam poczytam, jak można takie mleko zamienić, bo moje dziecko niestety nie może pić mleka krowiego. Zrobiliśmy badania z krwi (więcej na http://alergiczne.info/ ) i wyszło, że niestety jest uczulony właśnie na mleko. Nie będzie to dla nas proste, bo w sumie p...
by gonzo
Wed May 23, 2018 6:03 pm
Forum: dom i rodzina
Topic: Pościel dla dzieci
Replies: 1
Views: 396

Re: Pościel dla dzieci

Nigdy nie zagłębiałem się w temat pościeli. Kupował, kiedy były dostępne w marektach i miały dobry skład. Więcej czasu zajęła mi poduszka jednorożec, a raczej jej szukanie. Obiecałem swojej córce, więc obietnicy musiałem dotrzymać. Łatwo nie było, ale się udało!
by gonzo
Wed May 09, 2018 9:53 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: Hemisekcja
Replies: 0
Views: 95

Hemisekcja

Czy wiecie, czym jest hemisekcja? Jak zapytałem mojego znajomego, to powiedział wejdź na stronę internetową, to się dowiesz. Owszem, dowiem się, ale nadal nie rozumiem. Może mi ktoś to wytłumaczyć :łopatologicznie"?
by gonzo
Mon May 07, 2018 6:49 am
Forum: offtop
Topic: Poprawienie akustyki
Replies: 0
Views: 119

Poprawienie akustyki

Hej! Jakie ustroje akustyczne polecacie do niedużej salki, w której organizowane są próby zespołów młodzieżowych? Chodzi o poprawę akustyki, która niestety nie jest najlepsza. Macie jakie sprawdzone sklepy albo producentów godnych polecenia?! Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi!