Search found 31 matches

by gonzo
Sun May 27, 2018 9:04 am
Forum: finanse
Topic: Budowanie opinii kredytowej
Replies: 0
Views: 81

Budowanie opinii kredytowej

Jest tutaj może ktoś z branży bankowej? Chodzi o to, że ostatnio czytałem taki artykuł https://kokos.pl/blog/szanse/jak-budowa ... -kredytowa. Przedstawiono w nim kilka sposobów na polepszenie swojej historii kredytowej. Czy ktoś może potwierdzić, że takie działania są skuteczne?
by gonzo
Sun May 27, 2018 9:02 am
Forum: marketing
Topic: Sklepy internetowe
Replies: 1
Views: 467

Re: Sklepy internetowe

Wiesz - nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Nie wiemy, co to za sklep ma być, jaką chcesz mieć funkcjonalność i w jakiej branży działasz. Warto jednak mieć świadomość, jakie są koszta utrzymania sklepu. Koszta te to nie tylko domena i hosting, lecz także obsługa płatności internetowych. O jakich kwotach...
by gonzo
Thu May 24, 2018 9:16 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: zamiennik mleka krowiego
Replies: 2
Views: 831

Re: zamiennik mleka krowiego

Dobrze, że zadajesz to pytanie. Z chęcią sam poczytam, jak można takie mleko zamienić, bo moje dziecko niestety nie może pić mleka krowiego. Zrobiliśmy badania z krwi (więcej na http://alergiczne.info/ ) i wyszło, że niestety jest uczulony właśnie na mleko. Nie będzie to dla nas proste, bo w sumie p...
by gonzo
Wed May 23, 2018 6:03 pm
Forum: dom i rodzina
Topic: Pościel dla dzieci
Replies: 1
Views: 434

Re: Pościel dla dzieci

Nigdy nie zagłębiałem się w temat pościeli. Kupował, kiedy były dostępne w marektach i miały dobry skład. Więcej czasu zajęła mi poduszka jednorożec, a raczej jej szukanie. Obiecałem swojej córce, więc obietnicy musiałem dotrzymać. Łatwo nie było, ale się udało!
by gonzo
Wed May 09, 2018 9:53 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: Hemisekcja
Replies: 0
Views: 125

Hemisekcja

Czy wiecie, czym jest hemisekcja? Jak zapytałem mojego znajomego, to powiedział wejdź na stronę internetową, to się dowiesz. Owszem, dowiem się, ale nadal nie rozumiem. Może mi ktoś to wytłumaczyć :łopatologicznie"?
by gonzo
Mon May 07, 2018 6:49 am
Forum: offtop
Topic: Poprawienie akustyki
Replies: 0
Views: 152

Poprawienie akustyki

Hej! Jakie ustroje akustyczne polecacie do niedużej salki, w której organizowane są próby zespołów młodzieżowych? Chodzi o poprawę akustyki, która niestety nie jest najlepsza. Macie jakie sprawdzone sklepy albo producentów godnych polecenia?! Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi!
by gonzo
Wed Apr 04, 2018 10:14 am
Forum: Zdrowie, uroda i moda
Topic: odżywka do włosów
Replies: 2
Views: 593

Re: odżywka do włosów

Wiele dziewczyn ma ten sam problem, co Ty. Mam nadzieję, że doszłaś już do ładu ze swoimi włosami. A żeby ustrzec się przed powtórką z rozrywki to przeczytaj wpis: http://szukamdiety.pl/2018/03/13/czym-najlepiej-suszyc-wlosy/ . Urządzenia do stylizacji naprawdę maja wpływ na to, w jakim stanie są na...
by gonzo
Sat Mar 24, 2018 10:11 pm
Forum: dom i rodzina
Topic: Kwiaty
Replies: 0
Views: 350

Kwiaty

W sumie to mam pytanie do Pań.. Jaką formę wręczania kwiatów lubicie? To znaczy, czy wolicie, gdy wręcza Wam je Wasz mąż/chłopak/narzeczony? Czy jednak lubicie,kiedy z zaskoczenia odwiedzi Was kurier z kwiatami? Rozważam wysłanie kwiatów mojej żonie z okazji urodzin: https://www.wyslijkwiaty.com/kwi...
by gonzo
Wed Mar 14, 2018 7:21 am
Forum: finanse
Topic: Waluty
Replies: 0
Views: 397

Waluty

Tematyka walutowa - ktoś czuje się w tej tematyce dosyć mocny? Chodzi mi o to, że chcę powierzyć swoje środki ludziom od https://www.tms.pl/oferta/akcje-gieldowe i chciałbym się rozeznać, na ile dobre to będzie rozwiązanie.
by gonzo
Wed Mar 14, 2018 7:19 am
Forum: finanse
Topic: czas na kredyt
Replies: 3
Views: 803

Re: czas na kredyt

W sumie to analizowałem wiele ofert i wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest https://kredytok.pl/kredyty/. W sumie to ich oferta okazała się lepsza niż kilku banków. Można? Można!